VUILLEMIN Philippe

Lot 791
Estimation :
600 - 800 EUR
VUILLEMIN Philippe
Un putain d'escalier Gag en 4 cases Aquarelle, gouache et encre de chine 30 x 42 cm
Mes ordres d'achat