Ciceron, (Marcus Tullius Cicero)

Lot 198
Estimation :
150 - 200 EUR
Marci Tullii Ciceronis familiarium epistolarum libri XVI, cum singulis earum argumentis, varietatibus lectionum, annotationibus, scholiis atque observationibus doctissimorum amplius quatuor & viginti virorum qu i docte ac erudite in eas scripserunt. His Lucii Joan. Scoppae... et Francisci Robortellii... in loca quaedam difficiliora lucubrationes addidimus. Ascensii item familiaris accessit expositio..Parisiis, apud Audoënum paruum, 1557. 1 vol. in-folio avec sa reliure veau et Frontispice restauré. Elégante edition de la correspondence de Cicéron.
Mes ordres d'achat